Aktuální nabídka bazaru

 

Aktuální fetish bazar, tentokrát již 15.!!!, se bude konat v pátek 26. ledna od 18 hodin v klubu Kotelna

Program (od 21.00):

Shibari rigger: Joan von Brook
Joan von Brook, shibari riggerka, modelka, lektorka a organizátorka. Vázání se věnuje přes čtyři roky. Můžete ji zastihnout na akcích v Praze nebo v Brně, objednat se na soukromou lekci nebo session, nebo se přes akce.xbondage.cz registrovat na úterní workshopy pro začátečníky i pokročilé.

Burleska

MaDdame Marshmallow
Chodila do kurzu Art of Seduction od Prague Burlesque Academy a několik let se zabývá Tribal fusion a Gothic Beallydance pod vedením Kateřiny Galeb Havelkové a Ayala Setara Tačikoma. Její satyrické vystoupení s názvem Black Widow je inspirované filmovým zpracováním Addams Fmily, Victorian Gothic módním stylem a klasickým kabaretem.

Zorya Blue
Zorya Blue do světa burlesky vstoupila před rokem. Na Fetish Bazaru vystoupí jako sexy a hodně přísná učitelka. Připravte řádně napsané domácí úkoly a vydejte se na cestu Back to School.

Latexový/gumový chill-out
Oddechová místnost pro příznivce latexových těl vybavená válendou i poutacím vehementem.
Do prostoru gumového chilloutu je vyžadován striktní latexový/gumový dress code (min.60% těla zakrytá latexem, či gumou). K dispozici bude i sprcha.
Samotným mužům není vstup povolen, platí i pro TV. 

Ukázka zboží, které bude k prodeji (od 18 hodin)

Chcete také prodávat a máte fotky věcí, které chcete poslat dál? Zúčastněte se fetishbazaru jako prodejce!

Zašlete nám registrační email a  fotky na info[at]fetishbazar.cz a my je zde zveřejníme. Je to podpora pro váš prodej či výměnu. Fotky se velmi osvědčily, zvyšují zájem návštěvníků a jsou lákadlem pro kupující i z daleka! Využijte zdarma tohoto prostoru a možnosti ukázat své věci, které chcete nabízet na bazaru.
Čtěte také pravidla pro prodávající!

 
©2018 FetishBazar Entries (RSS) and Comments (RSS)  Raindrops Theme