Kontakt

Zájemci o prodejní místo, fotky věcí, které chcete prodávat, či jakékoliv jiné dotazy směřujte na info[at]fetishbazar.cz

Adresa klubu je Služeb 3A, 100 00  Praha 10 – Strašnice. GPS souřadnice pro zadání do map 50°4’34.107″N, 14°31’12.858″E. Do taxíků a navigací dávejte č.p. 4 je to skoro naproti.

Detailnější popis cesty a možnosti
Doprava autem: Po Jižní spojce směrem od Černého mostu sjedete směr Centrum – Strašnice a poté doprava na Černokosteleckou. Na semaforech u čerpaci stanice Agip zahnete doleva k metru a další doleva je naše ulice Služeb (na rohu jsou koupelny SEN).
Pokud pojedete po spojce z druhé strany sjeďte směr Hostivař- Zahradní město, je to poslední sjedz před lanovým mostem, podjeďte spojku a jeďte rovně až na křižovatku s Černokosteleckou, kde zahnete doprava.Před čerpací stanicí Agip pak zahnete doprava a další ulice vlevo je Služeb.
Místo je ideální k parkování, ulice je slepá, večer a přes víkendy je prázdná a navíc bez parkovacích zón. Je také možno použít P+R parkoviště u metra.
Metro:
Konečná trasy A – Depo Hostivař. Sídlíme cca 300m rovně a doprava přes nástupní (ne výstupní!) zastávky autobusů do ulice Služeb.
Tramvaj: Tramvají číslo 5 na zastávku Depo Hostivař nebo tramvajemi 7 a 13 na točnu tramvají Černokostelecká a jednu zastávku dojít nebo dojet opět tramvají číslo 5. od zastávky tramvaje se dáme k benzinové pumpě Agip, kolem ní do ulice Sazečská a první vlevo je ulice Služeb.
Bus: Autobusem 163 na zastávku Depo Hostivař. Odtud přes nástupní zastávky rovně do ulice Služeb.
Noční doprava: Tramvají číslo 55 jste za 26 minut na Lazarské, jezdí každou půlhodinu až do rána.

Organizátorky:
Sharene sharene[at]seznam.cz
Mountbatten mountbatten4x.fix[at]centrum.cz


Doporučujeme:

Facebooková skupina pro online prodej fetiš/BDSM zboží – Fetish Cz Sk Bazar