Fetish bazar vol. 22

Burlesque Ruby Tsunami
Ruby Tsunami je brněnská začínající burleska. Její styl není vyhraněný, ale do každého čísla se snaží vpravit co nejvíce komedie a nadsázky. Ruby začala pod Bohemian Burlesque a vystupovala na Bohemian Burlesque Festival také jste ji mohli vidět na Draglesque.
Její nové představení je krátké pojednání o Amorovi, který úplně neměl svůj den!Prezentace knihy V ROZKOŠI I BOLESTI – PRŮVODCE SVĚTEM BDSM.
Kniha samotná je zajímavá nejen obsahem, na kterém pracovali domina s dlouholetou praxi a submisiv pohybující se na naší BDSM scéně již přes tři desetiletí, ale i svým vizuálem.Drag Taura Nark
Taura je devatenáctiletá drag queen z Hradce Králové. Vystupování se věnuje od srpna loňského roku a už má za sebou přes 10 shows. Její styl je hodně versatilní, dokáže být sexy dračice i stupidní klaun. Určitě se máte těšit na pořádnou porci zábavy, údivu a možná i vzrušení!

Drag Miss BlackTail
Jsem transgender drag queen, bořící gender stereotypy. Zajímám se o queer kulturu, fetish, burlesque a samozřejmě drag. Buďme tedy všichni queer a před tím, než zaklepeme, pojďme trochu zabojovat o tu rovnost.✊💚