Fetish bazar vol.15

15. bazar byl pro nás výročním: již patnáckrát se nám podařilo uspořádat akci, která není jen o prodávání a nakupování, ale je také setkáním všech příznivců latexu, kůže, lacku a jiných „fetish“ oblečků!

Jubileum se musí oslavit a tak jsme měli na podiu bohatý program (takto bohatý čekejte zas u dalšího jubilea 🙂 )

KOHO JSTE VIDĚLI NA PODIU:

Shibari rigger: Joan von Brook
Joan von Brook, shibari riggerka, modelka, lektorka a organizátorka. Vázání se věnuje přes čtyři roky. Můžete ji zastihnout na akcích v Praze nebo v Brně, objednat se na soukromou lekci nebo session, nebo se přes akce.xbondage.cz registrovat na úterní workshopy pro začátečníky i pokročilé.

 

Burleska : MaDdame Marshmallow
Chodila do kurzu Art of Seduction od Prague Burlesque Academy a několik let se zabývá Tribal fusion a Gothic Beallydance pod vedením Kateřiny Galeb Havelkové a Ayala Setara Tačikoma. Její satyrické vystoupení s názvem Black Widow je inspirované filmovým zpracováním Addams Fmily, Victorian Gothic módním stylem a klasickým kabaretem.

 

Burleska: Zorya Blue
Zorya Blue do světa burlesky vstoupila před rokem. Na Fetish Bazaru vystoupí jako sexy a hodně přísná učitelka. Připravte řádně napsané domácí úkoly a vydejte se na cestu Back to School.

 

Co bylo na prodej?