Pravidla

Prodejci jsou povinni si zarezervovat své prodejní místo a zaslat fotografie nabízených věcí. (Nemusí být jednotlivě, na fotografii může být více věcí.) Prodejní místo bude potvrzeno a rezervováno pouze prodejci, který zaslal fotografie.

Rezervaci proveďte nejpozději do 12. 9. 2024 zasláním emailu spolu s fotografiemi nabízených věcí na info[at]fetishbazar.cz

Prodejce musí přijít a vystavit své věci do 19:00 hod. Pro prodejce bude klub otevřen již v 17:00.

Pouze registrovaný prodejce bude mít připravené prodejní místo a označení. Za prodejní místo nevybíráme žádný další poplatek, tím je vstupné 100,-.
Důležité upozornění: Počet prodejců je omezen na cca 16 prodávajících! Každý zaregistrovaný prodejce získá prodejní místo o maximálním rozměru 2×2 m a k němu ceduli s vlastním jménem. Zájemci o prodej max. 3 kousků, využijte Andílkův stůl!

K dispozici budou papírové samolepkové štítky na které můžete napsat svůj nick nebo jméno a připevnit si na viditelné místo na těle či oděvu, takže nemusíte u nabízených věcí stát, zájemce si vás podle nicku najde. Doporučujeme prodávané věci označit svým nickem či jménem a smluvní cenou.

Vezměte si s sebou vlastní ramínka. Pokud plánujete s sebou vzít více oblečení, tak i  vlastní stojánky (štendry) na zavěšení, vlastní kolíčky na připevnění cedulky s cenou nebo popisem. Štendry nám oznamte při registraci – přizpůsobíme tak prodejní místo!

Vstupné činí 100,-Kč a platí pro všechny účastníky- prodejce i návštěvníky.

Andílkův stůl: Nabídka pro prodej max. 3 kousků. Prodávanou věc označíte cenou a svým jménem,v případě více kusů vytvoříte seznam Vámi prodávaných věcí s cenami a odevzdáte to na Bazaru Andílkovi u jejího stolu. Při odevzdání ji za každou vystavěnou věc zaplatíte 10 Kč manipulační poplatek. Mezi 21,30 – 22,00 se zastavíte pro získané peníze a neprodané věci.
Platí, že čím dřív přijdete, tím dřív budou Vaše věci vystaveny. Věci odevzdávejte až na Bazaru. Pokud pošlete fotku předávané věci co nejdříve na info at fetishbazar.cz zvýšíte šanci, že to prodáte.

Pošlete fotku/fotky věcí, které chcete prodat a my je umístíme na web jako lákavou informaci pro kupující a zájemce. Fotky se velmi osvědčily a lákají kupující i z daleka.  Je to pro vás velká podpora zdarma, využijte ji. Fotky ukázky prodávaných věcí posílejte na info[at]fetishbazar.cz. Pokud je na stránkách málo fotek, rozhodně se nenechte odradit a nezůstávejte doma 🙂 , na bazaru je vždy mnoho a mnoho věcí a svědčí o tom fotky, které pak fotíme na probíhající akci. Můžete se přesvědčit v galeriích z minulých akcí.
Opačná strana nám naopak může napsat, co shání a my vystavíme vaši poptávku po konkrétní věci.

Pro bazar bude vyhrazen prostor Kotelny od 18:00 do …té doby, než vás to přestane bavit. Přijďte však brzy, první obchody se uskutečnily na minulé akci již krátce po začátku!

Nejedná se o prodejní akci a nabídku nového zboží, ale o odložené, použité, zánovní , nenošené věci, nebo oblečení které je vám velké nebo malé. Zboží prodávejte čisté, bez zápachu, dále použitelné (drobné vady nevadí, ale je dobré na ně upozornit). Dle předchozí zkušenosti měly největší odbyt věci za symbolické ceny.

Jste-li prodejci fetish oblečení a máte zboží, které nemůžete prodávat jako nové (použité na focení, přehlídkách apod.) a chcete-li využít Fetish bazar pro prodej, kontaktujte nás (info[at]fetishbazar.cz). Zatím jsme se vždy domluvili k oboustranné spokojenosti.
Do bazaru noste jen oblečení čisté, bez zápachu a dále použitelné. Drobné a opravitelné poškození není na závadu, ale musíte na něj kupujícího upozornit.
Prodávat a nabízet můžete jakékoliv oblečení a obuv z fetish materiálů, které podléhá označení dresscode.

Bazaru se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let!

Organizátoři akce: Sharene sharene[at]seznam.cz a Mountbatten mountbatten4x.fix[at]centrum.cz

Fotograf akce Fetish Bazar: Yelen a Sharene a Mountbatten.

Na zveřejněných fotografiích nebudou žádné osoby vyjma vystupujících. Vyfocen bude pouze průběh bazaru, nabízené věci a vystoupení na podiu. Na akci není povoleno fotit účastníky a návštěvníky.